By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Potęga słowa mówionego

Słowo mówione ma wielką wagę. Podczas różnego typu uroczystości wygłaszane są ważne przemówienia, a na konkursach recytatorskich ocenia się poprawną wymowę. Trzeba dodać, że jakość przekazu słownego w dużej mierze zależy od zaplecza technicznego. Warto o nie zadbać zawsze wtedy, gdy planowana jest przemowa przed publicznością.

  • Odsłon: 3

Dlaczego Polacy spędzać urlop w górach?

Rodacy chętnie jeżdżą na urlop wakacyjny lub na urlop zimowy w góry. Wyjątkowo często jest to także obierany przez nich punkt destynacji, gdy chodzi o urlopy okołoświąteczne. Zarządzający obiektami takimi jak domy na wynajem, pensjonaty, czy lokale gastronomiczne mają tego świadomość i dbają o to, by ich oferta usług prezentowała się jako interesująca. Zasugerują się równocześnie opiniami dotychczasowych odwiedzających, jak też zobaczą, co w określonym okresie czasu chwali się renomą pośród wczasowiczów.

  • Odsłon: 12

O nas

Witajcie na naszej stronie! Jest nam niezmiernie miło, że mieliście ochotę tutaj zajrzeć i bliżej nas poznać :)

Jesteśmy grupą znajomych, jeszcze ze szkolnych ławek – nie pytajcie ile to już lat ;)

Jako że mamy kilka wspólnych tematów, o których lubimy rozmawiać, to uznaliśmy, że podzielimy się nimi z szerszym gronem odbiorców. Nasza grupa składa się z osób o bardzo różnym wykształceniu, ale o wspólnych zainteresowaniach. Bardzo lubimy tematy dotyczące szeroko pojętej kultury, ale też sztuki. Dodatkowo, na co dzień jesteśmy bardzo aktywni i lubimy bardzo różne formy rozrywki – o tym też będziemy tu pisać :)

Bardzo nam miło, że zechcieliście zajrzeć na naszą stronę, mamy nadzieję, że będziecie to robić regularnie, a my, postaramy się dawać Wam powody do tego, aby do nas wracać.

Jako że na co dzień każdy z nas ma sporo na głowie, będziemy się starać, aby to miejsce było dla Was przyjemną odskocznią – mamy nadzieję, że nam się to uda i zostaniecie z nami na stałe – bardzo nam zależy na stworzeniu wokół tej strony przyjaznej społeczności :)

  • Odsłon: 35