By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Dlaczego Polacy spędzać urlop w górach?

Rodacy chętnie jeżdżą na urlop wakacyjny lub na urlop zimowy w góry. Wyjątkowo często jest to także obierany przez nich punkt destynacji, gdy chodzi o urlopy okołoświąteczne. Zarządzający obiektami takimi jak domy na wynajem, pensjonaty, czy lokale gastronomiczne mają tego świadomość i dbają o to, by ich oferta usług prezentowała się jako interesująca. Zasugerują się równocześnie opiniami dotychczasowych odwiedzających, jak też zobaczą, co w określonym okresie czasu chwali się renomą pośród wczasowiczów.

  • Odsłon: 2

O nas

Witajcie na naszej stronie! Jest nam niezmiernie miło, że mieliście ochotę tutaj zajrzeć i bliżej nas poznać :)

Jesteśmy grupą znajomych, jeszcze ze szkolnych ławek – nie pytajcie ile to już lat ;)

Jako że mamy kilka wspólnych tematów, o których lubimy rozmawiać, to uznaliśmy, że podzielimy się nimi z szerszym gronem odbiorców. Nasza grupa składa się z osób o bardzo różnym wykształceniu, ale o wspólnych zainteresowaniach. Bardzo lubimy tematy dotyczące szeroko pojętej kultury, ale też sztuki. Dodatkowo, na co dzień jesteśmy bardzo aktywni i lubimy bardzo różne formy rozrywki – o tym też będziemy tu pisać :)

Bardzo nam miło, że zechcieliście zajrzeć na naszą stronę, mamy nadzieję, że będziecie to robić regularnie, a my, postaramy się dawać Wam powody do tego, aby do nas wracać.

Jako że na co dzień każdy z nas ma sporo na głowie, będziemy się starać, aby to miejsce było dla Was przyjemną odskocznią – mamy nadzieję, że nam się to uda i zostaniecie z nami na stałe – bardzo nam zależy na stworzeniu wokół tej strony przyjaznej społeczności :)

  • Odsłon: 18