By using this website, you agree to the use of cookies as described in our Privacy Policy.

Stanie na wybiegu wymaga poświęceń

Zdaje się, że działając jako modelka posiada się intrygujące oraz niefrasobliwe życie. Liczne wyjazdy, modne fatałaszki, prestiż. Z pewnością gros ludzi zna modelki z okładek pism bądź telewizji i potrafi śmiało podać kilka nazwisk. Trzeba niemniej jednak uświadomić sobie, że za mistrzowskim ujęciem czy wybitną kampanią promocyjną, stoi rzeczywiście mozolna praca. Oprócz tego zachowanie stosownej sylwetki także nie jest banalne. Z jakimi wymaganiami muszą mierzyć się modelki oraz w jaki sposób dbają o własne zdrowie? Spójrzmy na podstawie Warszawy.

  • Odsłon: 2

DVD, Blu-ray, streaming – jak ewoluowały sposoby udostępniania filmów?

Epoka, w której ludzie wypożyczali lub kupowali kasety video z filmami, jest już za nami. Zdecydowanie, był to czas, do którego wraca się z sentymentem, ponieważ wypożyczenie kasety w celu obejrzenia filmu w piątkowy wieczór lub weekend, wiązało się z pewną celebracją i spędzeniem przyjemnie czasu przed telewizorem. Co zatem się zmieniło i jaki wpływ ma rozwój technologii na nasze podejście do oglądania filmów?

  • Odsłon: 63

Tradycyjny sprzęt w nowym wydaniu

Pomimo, że nowoczesne rozwiązania techniki niewątpliwie wypełniły naszą codzienność, to nie brakuje także wielbicieli staromodnych wynalazków. Wyjątkowo na polu muzycznym. Adaptery oraz płyty winylowe ponownie chwalą się powszechnym wzięciem. Co powoduje, że w czasach cyfryzacji rośnie zauroczenie takim sprzętem? Na pewno to, że zapewnia on jedyne w swoim rodzaju efekty akustyczne.

  • Odsłon: 26

Pizza w kontekście różnorodności kulturowej

Pizza to danie znane na całym świecie. Pozornie wydaje się, że każda pizza jest taka sama: ser, ciasto, dodatki. Natomiast, nic bardziej mylnego, ponieważ różnorodność stylów i smaków pizzy na świecie jest zdumiewająca. Ta najbardziej charakterystyczna potrawa kuchni włoskiej wyróżnia się cienkim ciastem, z zielonymi listkami świeżej bazylii, białymi kawałkami sera mozzarelli oraz czerwonym sosem. Takie danie we Włoszech skropione jest oliwą z oliwek.

  • Odsłon: 20

Strona 1 z 4